Piekarnik parowy Bosch HRG 656XS2

4,519.00 

  • Gotowanie z parą: poprzez dodanie pary potrawa staje się chrupiąca z zewnątrz i soczysta w środku.
  • PerfectChef: automatyczne ustawianie optymalnej temperatury, rodzaju grzania i czasu dla niezliczonej ilości różnych potraw.
  • Wyświetlacz dotykowy TFT: łatwość obsługi dzięki pierścieniowi sterującemu z informacją tekstową i zdjęciami.
  • Ośiwetlenie LED: doskonałe oświetlenie przygotowywanych potraw na każdym poziomie piekarnika.
  • EcoClean Direct: niemal bez potrzeby czyszczenia dzięki specjalnej powłoce, która automatycznie absorbuje tłuszcz na tylnej ściance, suficie i bocznych ściankach oraz dzięki programowi regeneracyjnemu.

Brak w magazynie

Kategoria: Tagi: ,

Opis

 

Idealne połączenie: zawsze soczyste, zdrowe i chrupiące.

 

piekarnik parowy Bosch HRG 656XS2

Żywność gotowana na parze nie tylko jest delikatniejsza i bardziej soczysta jest również zdrowsza. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia pary i gorącego powietrza. W takich warunkach pieczeń pięknie się przyrumienia, zachowując smakowitą soczystość wnętrza. Możesz piec na trzech poziomach równocześnie. Zapachy różnych dań nie będą się przenikać. Kolejny atut: piekarniki parowe Bosch mają zintegrowany pojemnik na wodę bez konieczności podłączania do wody.

 

4D Hotair Plus: doskonałe rozprowadzenie ciepła na nawet 4 poziomach.

4D Hotair Plus gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła za pomocą zoptymalizowanego systemu dystrybucji powietrza. Możesz swobodnie korzystać z spośród czterech poziomów, a wynik pieczenia będzie niezmiennie dokonały.

 

Najprostsza droga do perfekcyjnego rezultatu za dotknięciem: sensor PerfectBake

Pieczenie nigdy nie było równie łatwe. Nad całym jego procesem czuwa niezwykle czuły sensor PerfectBake. Na podstawie stałego, precyzyjnego pomiaru wilgotności ustala parametry cyklu, zapewniając wypiekom najwłaściwe warunki. Dzięki temu nie musisz sam ustawiać sposobu grzania, czasu i temperatury – sensor PerfectBake sam dobiera parametry. Wystarczy wybrać żądany wypiek i nacisnąć „Start”, a piekarnik zajmie się resztą. Gwarantujemy, że Twój chleb, ciasto, czy quiche będą zawsze idealne.

 

Doskonała pieczeń w mgnieniu oka: sensor PerfectRoast.

Świąteczny indyk, wielkanocna jagnięcina, czy niedzielna pieczeń – z termosondą PerfectRoast każde mięso uda się doskonale, jak pod okiem profesjonalnego kucharza. Umieszczone na rdzeniu termosondy czujniki mierzą stale temperaturę w kilku punktach mięsa i sterują precyzyjnie intensywnością grzania oraz czasem – dla najlepszych efektów pieczenia. Termosonda działa również w piekarnikach ParaPlus z dodatkiem pary i mikrofalą.

 

PerfectChef: System wyboru potrawy

W niektórych przepisach nie znajdziesz precyzyjnej temperatury i czasu pieczenia. Automatyczny system wyboru potraw PerfectChef gwarantuje doskonały rezultat pieczenia. Po prostu wybierasz odpowiedni rodzaj potrawy na panelu sterowania, o resztę zadba piekarnik. Optymalny rodzaj grzania, idealna temperatura i czas trwania cyklu ustawione zostaną automatycznie. Doskonałe rezultaty za jednym dotknięciem.

 

Instrukcja obsługi i montaż Bosch HRG 656XS2 w języku polskim:

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piekarnik parowy Bosch HRG 656XS2”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *