Piekarnik SAMSUNG NV70H5787CB z funkcją Dual Cook

2,199.00 

Możesz teraz piec dwie zupełnie różne potrawy (np. ciasto i rybę) nie martwiąc się o wymieszanie zapachów. Technologia Dual Cook pozwoli Ci podzielić piekarnik na dwie części i piec w niej potrawy na różnych ustawieniach temperatury i czasu.
Dużą komorę piekarnika (70l) możesz podzielić na dwie części i korzystać tylko z jednej połówki. Takie rozwiązanie sprawi, że komora nagrzeje się szybciej, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Piekarnik Samsung NV70H5787CB wykorzystuje aż dwie technologie samoczyszczące (czyszczenie parowe i katalityczne). Pozbywanie się zabrudzeń ze środka piekarnika jeszcze nigdy nie było takie proste.

Opis

samsung

 

 

Trzy piekarniki w jednym

Dual Cook daje ci całkowitą dowolność w wykorzystywaniu piekarnika używająć górnej lub dolnej komory, które mogą być ustawione niezależnie. Możesz korzystać z całej komory dla dużych pieczeni, lub podzielić ją na dwie strefy z różnymi ustawieniami.

 

SAMSUNG NV70H5787CB

 

Półki Easy Glide

Dzięki prowadnicom teleskopowym półka wysuwa się płynnie i znacząco ułatwia używanie ciężkich naczyń. Możesz też wybrać na jakiej wysokości ją umieścić by dopasować wnętrze piekarnika do każdego rozmiaru przyrządzanej potrawy.

 

SAMSUNG NV70H5787CB

 

Nowoczesne wzornictwo

Eleganckie wzornictwo piekarnika idealnie pasuje do nowocześnie urządzonej kuchni. Powłoka z czarnego szkła wtapia się w otoczenie, a przyciski w kolorze chłodnego błękitu nadają mu nowoczesnego akcentu.

 

SAMSUNG NV70H5787CB

 

Możesz piec więcej

Piekarnik oferuje aż 70 l pojemności, dzięki czemu możesz piec więcej potraw jednocześnie, np. kilka tac z ciasteczkami lub z łatwością przygotowywać większe dania, jak imponujących rozmiarów pieczeń.

 

SAMSUNG NV70H5787CB

 

Zabezpieczenie antyprzepięciowe

Funkcja ochrony antyprzepięciowej zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez wahania napięcia elektrycznego. Wykrywa nagłe skoki napięcia i automatycznie odcina piekarnik od źródła zasilania.

 

SAMSUNG NV70H5787CB

 

 

Instrukcja obsługi i montaż SAMSUNG NV70H5787CB w języku polskim:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piekarnik SAMSUNG NV70H5787CB z funkcją Dual Cook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *