Promocja!

Płyta indukcyjna do bloku Whirlpool ACM 932 BA

1,248.74 

Płyta indukcyjna Whirlpool ACM 932 to jeden z nielicznych modeli na rynku, posiadający regulację mocy płyty. Po standardowym podłączeniu płyty do instalacji 230V, użytkownik sam- w bardzo prosty sposób- może regulować jej moc.

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu płyta indukcyjna Wrirlpool ACM 932 może być instalowana nawet w starych budynkach i blokach, gdzie instalacja elektryczna wymaga mniejszego obciążenia.

Użytkownik samodzielnie może zmniejszać i zwiększać całkowitą moc płyty w bardzo szerokim zakresie.

Brak w magazynie

Opis

Oto płyta indukcyjna Whirlpool, stworzona do podłączenia w bloku, gdzie instalacja nie pozwala na korzystanie z urządzeń o dużej mocy.

Whirlpool ACM 932 BA- płyta indukcyjna do blokuOd wielu lat brakowało na polskim rynku płyty, która umożliwi jej bezproblemowe podłączenie w bloku lub starym budynku. Whirlpool zaprojektował model 932 w bardzo nietypowy sposób. Płytę podłącza się bowiem według załączonego schematy do zwykłej instalacji 230V (czyli jednofazowej).

Co ważne, po podłączeniu płyta ustawiona jest na pełnej mocy 7kW. Natomiast w wypadku, gdy w mieszkaniu mamy starą instalację (lub po prostu małą moc przyłączeniową do mieszkania), to użytkownik sam na panelu sterowania płyty zmniejsza jej moc w menu w zakresach 2,5 – 4,0 – 6,0 – 7,2 kW

Moc płyty można zmniejszać płynnie i minimalna moc do jakiej można ją ustawić to zaledwie 2,5kW! Dzięki temu płyta może być podłączona praktycznie w każdym mieszkaniu- nawet w starym bloku- bez obciążania instalacji elektrycznej.

Jak niższa moc indukcji wpływa na szybkość gotowania?

Ha! Oto pytanie, które zadają najczęściej nasi klienci.

Płyta indukcyjna do bloku Whirlpool STEROWANIEZałóżmy, że płyta Whirlpool ACM 932 została zamontowana i po podłączeniu użytkownik obniżył jej moc do 2,5kW. Czy zauważy on zmniejszoną szybkość gotowania? Czasem tak, czasem nie.

Mniejszą szybkość gotowania z pewnością zauważymy wtedy, gdy będziemy jednocześnie korzystali z wszystkich 4 pól indukcyjnych iu pod każdym garnkiem włączymy maksymalną moc. Wtedy sterownik płyty do każdego „palnika” będzie przydzielał mniej mocy i gotowanie będzie wolniejsze.

Najczęściej jednak w domowych warunkach korzystamy jednocześnie z zaledwie 1 lub 2 palników. Wtedy praktycznie nie zauważymy żadnej różnicy w szybkości gotowania i będzie ono przebiegało (jak to w indukcjach) bardzo szybko.

Czy muszę w jakiś sposób przerabiać instalację do tej płyty?

Nie, w żaden sposób nie musisz przerabiać instalacji.

Nawet jeśli mieszkasz w starym budynku, gdzie nie ma instalacji 3-fazowej możesz korzystać z indukcji Whirlpool ACM 932.

Czy każdy elektryk poradzi sobie z podłączeniem tej płyty?

Płyta indukcyjna do bloku O MAŁEJ MOCYTak. Whirlpool ACM 932 to płyta, którą podłącza się tak samo jak każdą indukcję, która jest na rynku. Podłączy ją każdy uprawniony elektryk w Polsce. Oczywiście zachęcamy do skorzystania z usług naszych elektryków. W największych miastach Polski nasze usługi to koszt zaledwie 125zł za podłączenie tej płyty z wpisem do karty gwarancyjnej. Wystarczy zadzwonić na numer 514-777-556.

 

Nowoczesna technologia indukcyjna

Szybsze, oszczędniejsze gotowanie.
Technologia indukcyjna ogrzewa naczynie, a nie powierzchnię płyty, dzięki czemu ilość ciepła, które rozprasza się w powietrzu, nie przekracza 10% a potrawy są perfekcyjnie ugotowane. Whirlpool zadbał o jakość podzespołów. W modelu ACM 932 stosowane są wyłącznie sterowniki najnowszej generacji.

 

Strefy FLEXICOOK w płytach indukcyjnych Whirlpool

Elastyczność i wydajność to cechy tego sprzętu.
System FlexiCook pozwala połączyć strefy grzania, by na płycie zmieściły się garnki i patelnie dowolnego kształtu. Możesz też korzystać z bardzo nietypowych naczyń (np. żeliwnej brytfany) na jednej części płyty. To również bardzo wygodne rozwiązanie jeśli zdarza Ci się korzystać z dużej ilości bardzo małych naczyń.

Jednym słowem- gotujesz tak jak chcesz i w naczyniach i takim rozmiarze, jaki preferujesz.

Technologia Whirlpoola oferuje też ECO BOOSTER

Funkcja Eco Booster oszczędza do 10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). Analizuje moc, czas i energię potrzebną do gotowania wody przez maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia.

Takich rozwiązań nie ma konkurencja. Tutaj wszystko dzieje się automatycznie i mimo zaawansowanych funkcji, płyta pozostaje łatwa w obsłudze.

Aby działała w bloku- zarządzanie mocą

Dzięki funkcji zarządzanie mocą możesz ustawić moc płyty grzejnej i uniknąć przeciążenia obwodu w swoim domu. Funkcja działa intuicyjnie i płyta raz ustawiona na mniejszą moc, pozostanie na takim ustawieniu póki nie zmienisz ustawień.

Zarządzanie mocą jest też przydatne gdy mamy w planie w przyszłości podłączyć inne urządzenia na tym obwodzie elektrycznym. Wtedy nie musimy już wzywać elektryka do przerabiania instalacji, ale samodzielnie ustawić moc jaka jest nam potrzebna. To bardzo łatwe!

Wydajny Booster

Mądre oszczędzanie.
Funkcja Eco Booster oszczędza do 10% energii (w porównaniu do standardowych funkcji booster). Analizuje moc, czas i energię potrzebną do gotowania wody przez maksymalnie 9 minut, a następnie przełącza się automatycznie na niższą moc, aby utrzymać wodę na poziomie wrzenia.

Funkcja DIRECT ACCESS

Intuicyjna obsługa.
Panel sterowania Direct Access umożliwia nadzwyczaj prostą, intuicyjną obsługę wszystkich funkcji płyty. Ze sterowaniem tą indukcją poradzą sobie też osoby starsze. Kilka minut wystarczy, by poznać wszystkie potrzebne funkcje.

Indukcja z podtrzymywaniem ciepła

Podgrzewaj posiłki w każdej chwili.
Wymagająca niewielkiej mocy funkcja utrzymywanie ciepła chroni Twoje potrawy przed stygnięciem w czasie, gdy przygotowujesz resztę posiłku. Możesz ustawić dany palnik na minimalną temperaturę i będzie ona podtrzymywała temperaturę potrawy np. do czasu przybycia Twoich gości.

Funkcja rozpuszczania

Perfekcyjne gotowanie na małym ogniu.
Chcesz delikatnie roztopić masło? Funkcja rozpuszczanie pozwala Ci gotować w bardzo niskich temperaturach – to idealne rozwiązanie, gdy rozpuszczasz czekoladę, masło lub przygotowujesz lekkie, delikatne sosy.

 

Instrukcja obsługi i montaż Whirlpool ACM 932 BA w języku polskim:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Płyta indukcyjna do bloku Whirlpool ACM 932 BA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *