Garnki indukcyjne Tescoma Home Profi 13 elementów

999.00 

Opis

 

NA WSZYSTKIE RODZAJE KUCHENEK

Garnki przystosowane są do wszystkich rodzajów płyt grzewczych – induckcyjna, ceramiczna, gazowa. Dodatkowo ze względu na swoją budowę, garnków można używać w piekarniku.

GWARANCJA 5 LAT

Nie ogranicza nas czas, jesteśmy pewni naszych garnków. Seria Home Profi to produkty z najwyższej najwyższej półki, dlatego nie zamierzamy ograniczać użytkowników do standardowych 2 lat gwarancji. Nie musisz również wypełniać dodatkowych formularzy na stronie producenta, gwarancja jest ważna w momencie kiedy dostarczymy do Ciebie garnki.

MYCIE W ZMYWARCE

Większość garnków po prostu nie jest przygotowana na mycie w zmywarce. Wysokiej jakości materiały wykorzystane przy produkcji garnków, sprawiają że zestaw jest przystosowany do mycia w zmywarce.

DO DOMU I RESTAURACJI

Wykorzystanie wysokogatunkowej stali nierdzewnej do zestawu garnków Home Profi sprawia, że garnki mogą być używane przez najbardziej wymagających szefów kuchni oraz gospodyń domowych.

WYSOKIEJ JAKOŚCI STAL NIERDZEWNA

Wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie stali nierdzewnej wysokiego gatunku przy produkcji naczyń kuchennych jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania i higieny.

WIELOWARSTWOWE DNO

Dzięki wielu warstwom w dnie zgromadzone podczas podczas podgrzewania ciepło równomiernie się po nim rozchodzi. Pozwala to zaoszczędzić czas, przyspieszyć gotowanie i ograniczyć zużycie gazu lub energii elektrycznej. Grube dno pozwala również na dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania.

 

W skład kompletu wchodzi:
1. Rondelek 14 cm,
1l. Rondelek 16 cm
5l. Garnek do gotowania mleka 14 cm,
1,8l. Garnek z pokrywką 16 cm
1,5l. Garnek z pokrywką 20 cm
3l. Garnekl z pokrywką 24 cm
5l. Garnek z pokrywką 16 cm, 2l
Garnek z pokrywką 20 cm, 4l

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Garnki indukcyjne Tescoma Home Profi 13 elementów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *