Garnki indukcyjne SSW Comfort 7 elementów

319.00 

Brak w magazynie

Opis

 

NA KAŻDĄ KUCHENKĘ

Garnki przystosowane są do wszystkich rodzajów płyt grzewczych – induckcyjna, ceramiczna, gazowa. Stworzone z wysokiej jakości stali nierdzewnej mogą być używane zarówno w kuchniach profesjonalnych jak i w gospodarstwach domowych.

MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE

Większość garnków po prostu nie jest przygotowana na mycie w zmywarce. Wysokiej jakości materiały wykorzystane przy produkcji garnków, sprawiają że zestaw jest przystosowany do mycia w zmywarce.

DNO TYPU SANDWICH

Dzięki wielu warstwom w dnie zgromadzone podczas podczas podgrzewania ciepło równomiernie się po nim rozchodzi. Pozwala to zaoszczędzić czas, przyspieszyć gotowanie i ograniczyć zużycie gazu lub energii elektrycznej. Grube dno pozwala również na dłużej utrzymać temperaturę po zakończeniu gotowania. Podstawa czyli dno to najważniejszy punkt każdego garnka. Garnki SSW Berlin serii Comfort wyposażone są w wielowarstwową konstrukcję dna. Specjalna budowa sprawi, że garnki nie odkształcą się z czasem i będą trwałe na lata.

MASYWNE UCHWYTY

Dzięki swojej specyficznej budowie, uchwyty w garnkach SSW są bardzo wygodne i odporne
na nagrzewanie się.

EKSKLUZYWNE I KOMFORTOWE WYKONANIE

Ścianki znajdujące się zewnątrz garnków są jedwabiście matowe. Garnki posiadają wypolerowany pasek oraz zawijany brzeg z dwoma dzióbkami, co ułatwia wylewanie gorących płynów z garnka.

WYSOKIEJ JAKOŚCI STAL SZLACHETNA

Wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Zastosowanie stali nierdzewnej wysokiego gatunku przy produkcji naczyń kuchennych jest gwarancją bezpieczeństwa użytkowania i higieny.

 

Zestaw zawiera:
Garnek z pokrywka 16 cm 1,9L
Garnek z pokrywka 20 cm 3,6L
Garnek z pokrywka 24 cm 6,1L
Rondel 16 cm 1,5L

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Garnki indukcyjne SSW Comfort 7 elementów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *