Piekarnik SAMSUNG NV75J7570RS z funkcją Dual Cook

2,599.00 

Dzięki technologii Dual Cook zapachy potraw nie wymieszają się, a potrawy wewnątrz piekarnika mogą piec się na różnych ustawieniach czasowych i temperatury.
Piekarnik firmy Samsung został wyposażony w aż dwie funkcje czyszczenia (pyroliza oraz czyszczenie parowe). Dzięki nim cały proces przyrządzania posiłków w kuchni będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy!
SAMSUNG NV75J7570RS posiada klasę energetyczną A, dodatkowo dzięki funkcji Dual Cook nie musisz włączać całego piekarnika, a tylko połowę. Piekarnik szybciej się nagrzeje, zaoszczędzisz więc czas i energię.

Opis

samsung

 

 

Trzy piekarniki w jednym 

Dual Cook+ to większa przestrzeń w górnej części piekarnika, co oznacza dla Ciebie więcej możliwości gotowania. Możesz korzystać z całej komory, dla dużych pieczeni, lub podzielić ją na nawet trzy oddzielne strefy. Sposób w jaki je wykorzystasz pomoże Ci wybrać intuicyjny wyświetlacz.

 

piekarnik duo

Gotowanie krok po kroku 

Wyświetlacz piekarnika to nie tylko cyfrowy panel sterowania, ale także Twój kuchenny asystent. Możesz kontrolować temperaturą i czasem pieczenia, wybierać funkcje i programy czyszczenia – wszystkie opcje masz w zasięgu ręki.

 

 

Ciche drzwi Soft Closing 

Drzwi Soft Closing domykają się płynnie, delikatnie i niemal bezgłośnie. Zastosowane w nich zawiasy łagodnie zatrzymują drzwi, byś w spokoju mógł oddać się przygotowywaniu potraw.

 

 

Wygodniejsze, równomierne pieczenie 

Mając rożen BBQ nie musisz już nieustannie przewracać potraw, które grillujesz lub pieczesz.

 

 

Prowadnice teleskopowe Easy Glide 

Szuflady w piekarnikach Chef Collection marki Samsung wysuwają się płynnie i są stabilne nawet wtedy, gdy stawiasz na nich ciężkie naczynia. Możesz mieszać, obracać i przyprawiać potrawy – bez bałaganu i zachlapań, a wszystko to dzięki prowadnicom teleskopowym Easy Glide.

Kontrola temperatury

Utrzymywanie temperatury na stałym poziomie jest kluczem do idealnie przygotowanych potraw. Kontrola temperatury niezwykle precyzyjnie podtrzymuje ją na stałym poziomie, przy minimalnych wahaniach. Twoje dania za każdym razem będą przygotowane tak, jak tego oczekiwałeś.

 

 

 

Instrukcja obsługi i montaż SAMSUNG NV75J7570RS w języku polskim:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piekarnik SAMSUNG NV75J7570RS z funkcją Dual Cook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *