Piekarnik SOLGAZ SP70 DUO z funkcją Dual Cook

2,180.00 

Opis

solgaz

 

Piekarnik Solgaz SP-70 DUO to najmłodsze dziecko w rodzinie sprzętów Solgaz jednocześnie najbardziej funkcjonalny i nowoczesny piekarnik elektryczny, jaki jest dostępny na polskim rynku.

 

Dwa piekarniki w jednym? Poznaj DUO!

Piekarnik DUO pozwoli Ci na jednoczesne pieczenie dwóch zupełnie różnych potraw. Dzięki innowacyjnej przegrodzie piekarnika możesz jednocześnie piec rybę na obiad i ciasto na deser bez obawy, że zapachy obu potraw się zmieszają. W funkcji DUO pieczesz dwie potrawy na dwóch zupełnie innych programach i w zupełnie innych temperaturach. Oczywiście możesz w tradycyjny sposób korzystać z całej komory piekarnika. Wtedy do Twojej dyspozycji jest aż 67 litrów pojemności. To znacznie więcej niż oferuje konkurencja.

Separator, czyli przegroda piekarnika łatwo się montuje i demontuje. Możesz więc podczas pieczenia potrawy podzielić piekarnik i “dołożyć” do niego drugą potrawę na innym programie. Istnieje możliwość włączenia jednej komory, dwóch naraz lub całego piekarnika. Dzieki specjalnej przegrodzie zapachy obu potraw nie będą się przenikały. Dzięki temu pieczenie potraw o zupełnie innym charakterze w tym samym czasie nie stanowi już problemu.

 

PIEKARNIK DUO DZIELONY

Sterowanie dotykowe dla prostej obsługi i szybkiego czyszczenia
Podoba Ci się gładka powierzchnia i dotykowe sterowanie płyt gazowych Solgazu? Teraz z tej samej technologii korzysta piekarniik DUO. Mimo ogromu funkcji jest bardzo intuicyjny w obsłudze i czyści się ekspresowo- wystarczy przetrzeć ściereczką.

 

Panele katalityczne czyszczą za Ciebie

Piekarnik wyposażony jest w nowoczesne panele katalityczne, które automatycznie wyczyszczą piekarnik. Koniec z szorowaniem przypalonego tłuszczu

 

PIEKARNIK DUO DZIELONY do piekarnika DUO dołączony jest pełen komplet akcesoriów:

  • ruszt na potrawy
  • ruszt do pieczenia
  • blacha do pieczenia
  • rożen obrotowy do kurczaka
  • rozdzielacz
  • termosonda (sprawdź temperaturę we wnętrzu potrawy!)
  • aż 4 prowadnice teleskopowe

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Piekarnik SOLGAZ SP70 DUO z funkcją Dual Cook”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *